panaitolikos Ασημένιος χορηγός 2017 - 2018
«Επίσημες Υπηρεσίες Μετάφρασης
και Διερμηνείας για την
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ»

Αποτελέσματα ξένων γλωσσών έτους 2016 – 2017

ΑΓΓΛΙΚΑ   
PROFICIENCY (άριστη γνώση)
MICHIGAN ECPE - TIE C2- ESB C2-LRN C2

1.Βασιλείου Χρήστος (μαθητ.) TIE
2.Γκιούσα Βασιλική (εκπαιδ.) ΤΙΕ
3.Γρηγορίου Βασιλική (μαθητ.) TIE
4.Ευθυμίου Φώτιος (μαθητ.) LRN
5.Καλομοίρης Κωνσταντίνος (φοιτητής) ESB
6.Κανάτα Αικατερίνη (οικονομολόγος) ΤΙΕ
7.Καραγιάννης Βασίλειος (εκπαιδ.) ΤΙΕ
8.Κοντοπάνος Γιώργος (μαθητ.) TIE
9.Κοσμά Κωνσταντίνα (μαθητ.) ECPE+LRN
10.Κοτσώρης Ελευθέριος (μαθητ.) ESB
11.Κουτσονίκα Αγγελική (κοιν.λειτουργός) ΤΙΕ
12.Κωστάκης Σωτήριος (μαθητ.) ECPE+LRN
13.Λιάπη Ειρήνη (εκπαιδ.) LRN
14.Μέξας Γεώργιος (μαθητ.) ECPE
15.Μουστάκας Γεώργιος-Παναγιώτης (μαθητ.) ESB+ECPE
16.Μπακάι Γιούλη (φοιτήτρια) ESB
17.Μπαλτά Βασιλική (μαθητ.) ΤΙΕ
18.Μπεσίρη Δήμητρα (εκπαιδ.)  LRN
19.Μπίνα Άρτεμις (φαρμακοποιός) ΤΙΕ
20.Νάκος Αλεξ. Κωνσταντίνος (εκπαιδ.) ΤΙΕ
21.Νάκος Σωτ. Κωνσταντίνος (Σχ. Σύμβουλος, Μαθηματικός) ΤΙΕ
22.Νάκου Κωνσταντίνα (ψυχολόγος) LRN
23.Πεσλής Κωνσταντίνος (μαθητ.) ΤΙΕ
24.Πετρούλια Ευσταθία (φοιτήτρια) LRN
25.Σαλταούρα Ιωάννα (φοιτήτρια) ΤΙΕ
26.Σανδαλίδη Μαρία (φοιτήτρια) ΤΙΕ
27.Σταμάτη Δήμητρα (εκπαιδ.) ΤΙΕ
28.Σωτηροπούλου Σπυριδούλα (φοιτήτρια)ΤΙΕ
29.Τσόμπος Κωνσταντίνος (ιδ.υπαλ) LRN
30.Τσούλου Κασσιανή-Άννα (μαθητ.) ECPE


ADVANCED(πολύ καλή γνώση)
IELTS – TIE C1- TOEIC C1        
 
31.Αγγέλη Νικολία-Διονυσία (μαθητ.) ΤΙΕ
32.Αγραφιώτης Αλέξανδρος (μαθητ.) TOEIC
33.Δρόσος Κωνσταντίνος (μαθητ.) ΤΙΕ
34.Καραγεώργος Δημήτριος (μαθητ.) ΤΙΕ
35.Κουτσογούλα Σοφία (μαθητ.) TOEIC
36.Κουτσούκης Χρήστος (μαθητ.) ΤΙΕ
37.Κραββαρίτη Σπυριδούλα (Ιδ.υπαλ.) ΤΙΕ
38.Κωστοπούλου Αφροδίτη (μαθητ.) TOEIC
39.Μαμασούλα Σαββούλα (μαθητ.) ΤΙΕ
40.Μαρτίνης Χρήστος (μαθητ.) TIE
41.Ντζάλας Παναγιώτης (μαθητ.) TOEIC
42.Παπαευαγγελίου Κωνσταντίνα (εκπαιδ.) TIE
43.Πρωτόγερος Μιχαήλ (ιδ.υπάλ.) ΤΙΕ
44.Σαλταούρα Στεφανία (μαθήτ) TIE
45.Τριβλή Σπυριδούλα (νοσηλ.) TOEIC
46.Τριτσαρώλη Βασιλική (ψυχολόγος) IELTS
47.Φούντα Κωνσταντίνα (κοινωνιολόγος) TIE
 
LOWER (καλή γνώση)
MICHIGAN  ECCE– TOEIC B2 - TIE B2
 
48.Αγραφιώτης Αλέξανδρος (μαθητ.) ECCE
49.Αλ Ομπισάτ Στέφανος Ιωσήφ (μαθητ.) ΤΙΕ
50.Αρκουμάνης Γρηγόριος (ιδ. υπάλ) TOEIC
51.Βασιλείου Δήμητρα (μαθητ.) ΤΙΕ
52.Βασιλείου Κωνσταντίνος (ιδ. υπάλ) TOEIC
53.Βοϊδής Ιωάννης (μαθητ.) TOEIC
54. Γιαννούτσου Λαμπρινή (πτυχιούχος) TOEIC
55.Γκιρτοβίτη Βασιλική (ιδ. Υπάλ) TOEIC
56.Γκούστα Βασιλική (μαθητ.) ΤΙΕ
57.Δεληγιάννη Χαρά (εκπαιδ.) TOEIC
58.Δημητροπούλου Μαρία (ιδ. υπάλ.)TOEIC
59.Δήμος Παναγιώτης (μαθητ.) ΤΙΕ
60.Ζαμπακόλας Λάμπρος (εκπαιδ.)TOEIC
61.Κανατσούλη Δέσποινα-Ειρήνη (μαθητ.) TOEIC+ECCE
62.Καπέλη Βασιλική (φιλόλογος)TOEIC
63.Καραγεώργος Σταύρος (μαθητ.) ΤΙΕ
64.Καρδαράς Γεώργιος (ιδ. υπαλ) TOEIC
65.Κατσένης Παντελής (ιδ. υπαλ) TOEIC
66.Κλαδούχας Γεώργιος (μαθητ.) ΤΙΕ
67.Κλειτσίκα Μαρία (μαθητ.) ΤΙΕ
68.Κολοβού Κωνσταντίνα (μαθητ.) TIE
69.Κοσμάς Ελευθέριος (λογιστής) TOEIC
70.Κουτσογούλα Σοφία (μαθητ.) ECCE
71.Κουτσονίκα Κωνσταντίνα (μαθητ.) TOEIC+ECCE
72.Κωστίκογλου Μυρτώ (μαθητ.) ΤΙΕ
73.Κωστόπουλος Ιωάννης (μαθητ.) TOEIC+ECCE
74.Κωστοπούλου Αφροδίτη (μαθητ.) ECCE
75.Κωστοπούλου Βασιλική (μαθητ.) TOEIC
76.Λεϊμονής Ιωάννης (μαθητ.) TOEIC
77.Λιάπη Νικολέτα (αυτοαπασχ.) TOEIC
78.Λιάτσου Μαρία (δημ. υπάλ)TOEIC
79.Μακρή Κατερίνα (εκπαιδ.) ΤΙΕ
80.Μαμασούλα Γεωργία (αυτοαπασχ.)TOEIC
81.Μαραγιάννης Κων/νος (εκπαιδ.) TOEIC
82.Μαρούση Βασιλική (εκπαιδ.) ΤΙΕ
83.Μπαζίνη Μαρία (εκπαιδ.) TOEIC
84.Μπακοκοιλιάς Κωνσταντίνος (μαθητ.) TIE
85.Μπαλάσκας Σπυρίδων (μαθητ.) TOEIC+ECCE
86.Μπίνας Ιωάννης (πολ. μηχανικός) ΤΙΕ
87.Ντζάλας Παναγιώτης (μαθητ.) ECCE
88.Ξύδης Λεωνίδας (μαθητ.) ΤΙΕ
89.Παλκουσουργιά Ιωάννα (μαθητ.) TOEIC+ECCE
90.Πανόπουλος Ανδρέας (μαθητ.) TOEIC+ECCE
91.Πάνου Χρήστος (μαθητ.) ΤΙΕ
92.Παπαδογιάννης Μάριος (ιδ. Υπάλ) TOEIC
93.Παπαθανάσης Βασίλης (μαθητ.) ΤΙΕ
94.Παπαθανασίου Θεόδωρος (δημ. Υπαλ.) TOEIC
95.Πετράκης Εμμανουήλ (μαθητ.) ΤΙΕ
96.Ράπτη Μαρία (μαθητ.) TOEIC+ECCE
97.Σαγιάννη Ελένη (ιδ. Υπάλ.)TOEIC
98.Σαλμά Ελένη (μαθητ.) ΤΙΕ
99.Σαμαράς Ανδρέας (ιδ. Υπάλ)TOEIC
100.Σιαδήμα Σωτηρία (ιδ. Υπάλ) TΙΕ
101.Σίμου Αντωνία (ιδ. υπάλ) TOEIC
102.Σταματοπούλου Μαρία (δημ.υπάλ) TOEIC
103.Σωτηροπούλου Γεωργία (δημ. Υπάλ.) TOEIC
104.Τασιούλη Δήμητρα (φοιτήτρια) ΤΙΕ
105.Τζαμαλή Πηνελόπη (μαθητ.) TIE
106.Τίτη Μαρία (ιατρικά εργαστ.) TOEIC
107.Τσιάμης Θεοφάνης (ιδ.υπαλ) ΤΙΕ
108.Τσινιά Ιωάννα (μαθητ.) TOEIC+ECCE
109.Τσοβόλας Σπυρίδων (καθηγ. Μ.Ε.) ΤΙΕ
110.Υφαντή Γκόλφω (μαθητ.) TOEIC
111. Φώλου Μαρία (Διακοσμήτρια) TOEIC
112.Χαϊντίνη Θεοδώρα (μαθητ.) TOEIC+ECCE
113.Χασόγια Μαρία-Ελπινίκη (μαθητ.) ΤΙΕ
114.Χουλιάρας Δημήτριος  (εκπαιδ.) TOEIC
 
TIE B1-TOEIC B1
115.Γκόβελας Νικόλαος (μαθητ.) TIE
116.Καράτζη Μαρία ( ιδ.υπαλ.) TOEIC
117.Κουβέλης Θεόδωρος (μεσίτης) TOEIC
118.Μπαζίνη Ανδρονίκη (εκπαιδ.) TOEIC
119.Νίκου Ιωάννα (ιδ.υπαλ.) TOEIC
120.Παπαθανασίου Αγλαΐα (μαθητ.) ΤΙΕ  
 
 
 
ΙΤΑΛΙΚΑ
ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ (Κ.Π.Γ)

121.Κουτσιαύτη Ειρήνη (Β2) (αρχαιολόγος)
122.Λίτσιου Μαρίνα-Λουΐζα (Β1) (οινοποιός)
123.Νίκολιτς Λίβια (Β1) (ιδ.υπαλληλος)
124.Παπανίκου Αρετή (Β2) (ιδ.Υπάλληλος)
125.Φλώρου Σταυρούλα (Β1) (φιλόλογος ιστορικός)

 
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ (Κ.Π.Γ)
Goethe Zertifikat
126.Καραγιώργος Κωνσταντίνος (Β1) (μαθητ.)
127.Πάνου Ζωή (Β1) (μαθητ.)
128.Πάνου Χρήστος (Β1)  (μαθητ)
129.Παπαροϊδάμη Δέσποινα (Β1) (μαθητ)

ΓΑΛΛΙΚΑ
DELF A2
130.Αγγελούλης Ηλίας (μαθητ.)
131.Πετράκης Εμμανουήλ (μαθητ.)
132.Σαλμά Έλενα (μαθητ.)
133.Φάββα Μαρία (μαθητ.)
134.Χασόγια Νικόλ (μαθητ.)

SORBONNE B1
135.Βασιλείου Δήμητρα (μαθητ.)
136.Κωστοπούλου Βασιλική (μαθητ.)

SORBONNE C1
137.Πετράκη Ευθυμία (μαθητ.)

ΡΩΣΙΚΑ
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΟΥΣΚΙΝ- Институт русского языка имени А.С.Пушкина
ΕΠΙΠΕΔΟ Α1
138.Δαυϊδ Γρηγορίου (μαθητ.)

Σημείωση:
Τα  αποτελέσματα  που  δημοσιεύει  το  Κέντρο  Ξένων  Γλωσσών  Σαλμά  Γιάννη  είναι  πραγματικά  και  μόνο  για  το  ακαδημαϊκό έτος 2016-2017. Είναι  δε  στη  διάθεση  του  οποιουδήποτε  για  διασταύρωση  και  επιβεβαίωση  με  τα  τηλέφωνα  των  μαθητών  και  o,τι  άλλο  ζητηθεί.

Θα ήθελα να κάνω και μια ιδιαίτερη αναφορά σε όλη την ομάδα που εργάζεται στο Κέντρο που διευθύνω. Χωρίς την βοήθεια αυτής της ομάδας δε θα είχαμε αυτά τα αποτελέσματα.

Καθηγήτριες Αγγλικών:
Ασπροποταμίτη Φρειδερίκη
Ζήση Ευανθία
Γιάκου Χριστίνα
Παπαδημητρίου Μαρία
Αλεξοπούλου Κωνσταντίνα

Καθηγήτρια Γαλλικών:
Δηματά Ευθαλία

Καθηγήτρια Ιταλικών:
Σαλαόρνι Λορέλα

Καθηγήτρια Γερμανικών:
Γεωργογάλα Ευαγγελία

Καθηγήτρια Ισπανικών:
Rosario de Cunha

Καθηγητής Ρώσικων:
Κοργιαλάς-Καρύδας Σπυρίδων

Καθηγητής Πληροφορικής:
Θανασούλας Νικόλαος

Γραμματειακή Υποστήριξη:
Τσιρογιάννη Ελένη
Κουτσιαύτη Χρυσούλα
Μπρέσακα Τζένη
Μπάκα Ελευθερία

e-learning-banner

Άριστον Τεστ

ariston-test

e-gnosis

e-gnosis

Test of Interactive English

tie

Μεταφράσειςbadge

docs
Αναλαμβάνουμε την επίσημη μετάφραση και επικύρωση πτυχίων, πιστοποιητικών, εγγράφων, κειμένων και εργασιών από και προς όλες τις γλώσσες.

Mini Gallery

gallerygallerygallerygallerygallerygallerygallerygallerygallery

 

 

prosfores

Επικοινωνία

address
Γρίβα & Χαβέλα 9
Αγ. Βαρβάρας 31 & Δελφών
telephone 26410 58385, 44264, 58218
fax 26411 00370
email
fb-logo Facebook

User Online 0
Guest Online 4